Csibehívogató 2019/2020

Egy, kettő, három, négy,

Te kis csibe, hová mégy?

Nem megyek én messzire,

„Tündérrózsa” kertjébe.

„Csibehívogató napok”

Kedves Szülők!

Minden család életében elérkezik az a pillanat, amikor kisgyermekük kikerül a családi fészekből. Mi, itt a Tündérrózsa Napközi Otthonos Óvodában lehetőséget nyújtunk arra, hogy leendő „kiscsibéink” szüleikkel együtt betekintést nyerhessenek óvodánk életébe.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt 2019. április 25-én, 26-án 8:00-16:00 óra között (óvodai beíratás ideje alatt) óvodánkban.

„Jókedvünk a széllel szárnyal

Nevessünk a napsugárral!