Mókus csoport

Almási Veronika: Mi vagyunk a mókusok

Mi vagyunk a mókusok,

Szedünk sok-sok mogyorót.

Jajj, de nehéz a zsákunk,

Diót, makkot rágcsálunk.

A mókus csoport most indult újra, és így a gyerekekkel együtt alakítottuk ki az évszakoknak megfelelő dekorációt, és aktívan segítettek a terem kialakításában, és átrendezésében.

Csoportunkban több a fiú, mint a lány, ezért a legkedveltebb játékok a szerszámos láda és a lego. Azon kívül, hogy a fiúk minden létező bútort és játékot "megszerelnek", és ezzel időnként sok munkát adnak az óvoda karbantartójának. Szívesen vesznek részt az ábrázoló tevékenységekben, sokat gyurmázunk, színezünk és rajzolunk. Egyre ügyesebben és bátrabban tudunk verset mondani, és meséket eljátszani.

Nagyon számítunk a gyerekek véleményére abban, hogy milyen szabályokat állítsunk fel, mik legyenek a szokások.

Minden gyermekben megkeressük, hogy mi a legjobb, legértékesebb, és ezen keresztül próbáljuk elérni, hogy az óvodában jól érezzék magukat, és így értékes tagjaivá váljanak a csoportnak.

Mizeréné Varga Tímea                                                          Bujáki Teréz

óvó néni                                                                          óvó néni

Gyovai - Bodák Irén

dajka néni